Skontaktuj się z nami!

Infolinia 08:00 - 19:30
+48/81 884 41 09, +48/605 160 390

NUMERY ALARMOWE / tylko w awaryjnych przypadkach
Telefon Numer
AWARYJNY 607 067 291
AWARYJNY 607 067 292
AWARYJNY 607 067 293

Prosimy nie korzystać z tych numerów w godzinach otwarcia biura w Kraśniku, tj.
poniedziałek – piątek: 8:00 – 19:30
sobota: 9:00 – 16:00
niedziela: 10:00 – 16:00.

Telefon awaryjny nie służy do rezerwowania biletów, jak również do zgłaszania rezygnacji z przejazdu.
Telefon awaryjny obsługiwany przez pracownika firmy Agat umożliwia Państwu kontakt z nami w wyjątkowych przypadkach, np. gdy chcą Państwo zapytać o opóźnienie autokaru lub w przypadku gdy spóźnią się Państwo na autobus naszych linii.

SPRZEDAŻ I REZERWACJA BILETÓW
Nazwa biura Adres Telefon/Fax Email
Agat Kraśnik 23-200 Kraśnik
ul. Lubelska 31
+48 (81) 884 48 55
+48 (81) 825 06 96
krasnik@agat.eu
Agat Lublin 20-082 Lublin
ul. Świętoduska 20/2
+48 (81) 532 07 90
+48 (81) 532 86 97
lublin@agat.eu
Agat Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg
ul. Mickiewicza 11a/1
+48 (15) 823 59 20 tarnobrzeg@agat.eu
Agat Lubartów 21-100 Lubartów
ul. Rynek 1/12
+48 (81) 854 61 97 lubartow@agat.eu
Agat Puławy 24-100 Puławy
ul. Lubelska 2C/4
+48 (81) 886 12 56 pulawy@agat.eu
Agat Ostrowiec 27-400 Ostrowiec Św.
ul. 3-go Maja 13
+48 (41) 265 39 78 ostrowiec@agat.eu
Agat Katowice 40-031 Katowice
ul. Henryka Sienkiewicza 5/2
+48 (32) 229 83 22 katowice@agat.eu

 

MARKETING, WYNAJEM AUTOKARÓW, WSPÓŁPRACA AGENCYJNA
Nazwisko Imię Telefon Email Gadu-Gadu
Kuśmierzak Artur +48 (81) 884 01 34 artur.k@agat.eu
Dorosz Grzegorz +48 (81) 884 01 44 grzegorz@agat.eu
Piętal Sylwia +48 (81) 884 41 09 sylwia.p@agat.eu

 

OBSŁUGA LINII AUTOKAROWYCH / sprawy związane z liniami autokarowymi
Nazwa lini Telefon Email Gadu-Gadu
Linia do Austrii +48 (81) 884 01 42 joanna@agat.eu
Linia do Danii +48 (81) 884 01 45 agnieszka.b@agat.eu
Linia do Grecji +48 (81) 884 01 32 renata@agat.eu
Linia do Niemiec +48 (81) 884 01 45 agnieszka.b@agat.eu
Linia do Szwajcarii +48 (81) 884 01 42 joanna@agat.eu
Linia do Włoch +48 (81) 884 01 42 joanna@agat.eu
Linia do Wielkiej Brytanii +48 (81) 884 01 42 joanna@agat.eu

 

DZIAŁ FINANSOWO – KSIĘGOWY / faktury, płatności, rozliczenia
Nazwisko Imię Telefon Email
Pikula Anna +48 (81) 884 01 33 anna@agat.eu
Jakubowska Iwona +48 (81) 884 01 35 iwona@agat.eu

Biuro Podróży Agat